AISummarizer

Birden fazla dilde metin özetleyen yazılımınız

Bir kitap tutarak Turuncu baykuş

KİŞİSEL KULLANIM SÜRÜMÜ

Satın Alın ve Indirin

AISummarizer

Bir tıklama ile metinlerinizi özetleyen yazılım

Bir klasör tutan saç kalem ile Turuncu baykuş

KURUMSAL KULLANIM SÜRÜMÜ

Enterprise Edition İndir

AISummarizer

AISummarizer ile doğrudan konunun özüne ulaşın

JAVA API GELİŞTİRİCİ SÜRÜM

Java Geliştirici API indirin

HAKKINDA

Birden fazla dilde metin özetleme işlevini yapan AISummarizer yazılımınız metin okuma için daha etkin bir yöntem sunuyor!
İşiniz, çok sayıda belge okumanızı gerektirebilir: okuma sürenizi %80 oranında azaltarak içerik hakkında bir ana fikir edinmenizi sağlayacak bir çözümümüz var.
Kullanımı çok kolay olan bu yazılım, belgelerinizde yer alan metinlerinizin, web sayfalarının yanı sıra bir tıklama ile bilgisayarınızda bulunan bir klasörün tüm içeriğinin de sentezini yapabilmektedir.
Aynı zamanda, Google, Bing, Yahoo ve Baidu arama motorlarının elde edilen sonuçların özetlerine yanı sıra Wikipedia arama sonuçlarına da gerçek zamanlı olarak ""Özetlemek için Ara"" pencere öğesi ile erişebilirsiniz.
Yıllar süren araştırmalar sonucunda, AISummarizer tarafından geliştirilen yöntem, sofistike bir dil bilim analizi ile metnin orijinal anlamına bağlı kalarak bir özet oluşturur.
Gerek yerel dilde gerekse yabancı dillerde etkin olan AISummarizer dil çeviri modülü ile bağlantılıdır. İçeriğin özetini 21 farklı dilde elde edebilirsiniz.
Siz değerlendirin: çevrimiçi ücretsiz bir deneme yapın

What's New?


Ürünler

dizüstü bilgisayar

"Vakitten tasarruf edin, doğrudan konuya girin! Bu vazgeçilmez yazılım otomatik olarak tüm verilerinizin ve web sayfalarınızın özetini çıkartır. "

Kule bilgisayar

"İşletmenizin verimliliğini artırır Tüm çalışanlarınız için sunucu çözümü mevcuttur"

LCD monitör

"Özetlenen bilgiler anında web sayfanızda. Uygulamayı kolaylıkla web sitenize entegre ederek otomatik olarak metin ve belgelerinizin özetlerini alabilirsiniz."

XSummarizer

AIsummarizer for Search Engines News & Social Networks

Extension

AIsummarizer Extension for Browsers.

ios app

AIsummarizer for iOS.

Müşterilerimiz Bize güvenin