AISummarizer Developer Tools

Mes Licences

Connectez-vous pour télécharger le logiciel ou procéder à une mise à jour de la licence.

Deneyin veya Yeni Lisansı satın

ürün tanım Ücretsiz Deneme satın alma
AISummarizer - API veya Web hizmeti Geliştiriciler için AISummarizer araçları. denemek satın alma

Sitenizde haberlerin hızlı entegrasyonu için etkin bir araç.

Download the trial version

"Web sayfanızın kaynak kodu içine basit bir işlemle yerleştirilen AISummarizer API sürümü çevrimiçi içerik animasyonu için bir zaman tasarruf aracıdır.

Basit ve kişiselleştirilmiş kullanımı ile, AISummarizer birkaç saniye içinde aşağıdaki unsurları yerine getirmenize olanak sağlar:
- Sitenizde bulunan öğeleri ve belgeleri anında özetler ve ziyaretçilerinizin içeriğe erişimlerine olanak sağlar.
- 20 değişik dildeki metinlerin kaliteli özetini gereksiniminize uygun şekilde kişiselleştirerek sunar - Entegre web yazılım modülüyle, bir özeti diğer bir dile otomatik olarak tercüme eder.

Orijinal içeriğin doğru özetini anlamsal olarak elde etmek üzere AISummarizer 178 iş alanına ait konu alanları üzerine yapılandırılmıştır. (Finans, Telekomünikasyon, Ziraat, Tıp, Eğitim ... )

Bir örnek
Sitenizde yer alan bir yazıda, sporla ilgili olan ve en önemli ulusal gazetede yayınlanan bir haberi, referans olarak gösterirsiniz, ancak genel haberler sayfanız içeriğin tamamını görüntülemenize izin vermez.
AISummarizer API Sürümü, doğrudan kaynaktan aldığı gazete haberinin özetini, spora has terminoloji kullanarak istediğiniz boyutta çıkartır.

Çevrimiçi ücretsiz deneme
INDIRIN
Java API Edition Satın Alın ve İndirin
Güncellemelerinizi alın

"